KURUMSAL HABERLER

Kızılay Genç Gönüllüleri Bilgilendiriyor
5 / 4
12 / 02 / 2018

Kızılay Genç Gönüllüleri Bilgilendiriyor

Gönüllülerin desteğiyle ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşan Türk Kızılayı, genç gönüllülere yönelik bilgilendirme faaliyetlerine de devam ediyor.
 
Genç gönüllülerle bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Tezdiğ, kurulduğu ilk günden bu yana toplumsal dayanışmada öncü kuruluş olan Türk Kızılayı’nın gençlerden oldukça umutlu olduğunu söyledi.
 
“Gençlerimizle geleceğe umutla bakıyoruz”
 
Olası afetlerde gönüllülük esasına dayanan faaliyetlerde gençlerin istekli olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirten Tezdiğ, “Sosyal refahın gelişmesinde gençlere büyük görevler düşüyor. Kızılay’ın gönüllülük esasına dayanan çalışmalarında gençlerle bir araya geliyoruz. Zaman zaman da gençlerimizle bir araya gelerek çalışmalarımızı anlatıyoruz. Gençlerimizi azimli görmek bizleri umutlandırıyor. Allah devletimize, milletimize acılar yaşatmasın. Dünya genelinde yaşanan olumsuzluklar da bir an önce son bulsun." dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ