Kurumsal Haberler

Emekli Kızılaycılara Duygu Dolu Veda

12/02/2019 PAYLAŞ:

Uzun yıllar Kızılay’a hizmet eden, gerek yurt içinde gerek yurt dışında birçok insani yardım operasyonunda görev alan, Kızılay bayrağını gururla dalgalandıran ve en iyi şekilde temsil eden vefakar çalışanlardan emekliliği hak edenlere veda programı düzenlendi.
 
Genel Sekreter Hüseyin Can, Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, Genel Müdür Yardımcıları Abdurrahman Yavuz Güvenlioğlu, Alper Küçük, İlyas Yıldırım ve İbrahim Özer’in katılımıyla gerçekleşen programda duygu dolu anlar yaşandı. Kızılaycı olmaktan, Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine hizmet etmekten gurur duyduklarını belirten emekli Kızılaycılar, bundan sonraki yaşamlarında Kızılay gönüllüleri olarak hizmete devam edeceklerini belirtti.
 
Kızılaycılığın bir görev değil, daha çok gönül işi olduğunu belirten Genel Sekreter Hüseyin Can, uzun yıllar Kızılay’a emek veren herkese teşekkür etti. Kızılay’da profesyonel veya gönüllü hizmet etmenin ayrıcalıklı olduğuna da işaret eden Genel Sekreter Can, emekli personele bundan sonraki hayatlarında iyilikler diledi.
 
Programın sonunda, emekli Kızılaycılara hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.